Четвер, 04.03.2021, 18:48
Увага!!!
Увага!
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Контакти
Емоційна підтримка
Головне меню
ВАЖЛИВО для ЧАЕС
ДОПОМОГА
УВАГА
Новини
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інструкція
Відвідувачі
АТО
 Заходи у територіальному центрі соціального обслуговування

Заходи у територіальному центрі

 

День Соборності України

 

         Відповідно до плану роботи відділення денного перебування на січень 2017 року було заплановано з нагоди Дня Соборності України та 20.01.2017р. проведено  годину Державності “Україна — це ми”

            Працівники центральної міської публічної бібліотеки ім. О.Кошового нагадали всім присутнім про знаменні події 22 січня 1919 року — проголошення Акта  возз'єднання  Української народної республіки (УНР) та Західно-Української народної республіки (ЗУНР).

 

 

            Завдяки сучасній комп'ютерній техніці отримувачі соціальних послуг змогли побачити події минулого століття — документальні кадри історичного підписання Акту злуки на Софіївській площі міста Києва.

            Відвідувачі відділення згадали трагічні події трирічної давнини, коли прості громадяни нашої країни стали на захист європейських інтересів та майбутнього всієї батьківщини. Ці події яскраво були представлені в телевізійній виставі “Революція гідності — як це було” у виконанні акторів Чернігівського молодіжного аматорського театру.

            Люди похилого віку  пам'ятають  молодих юнаків, які поклали своє життя  за європейське майбутнє. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять трагічно загиблих активістів Євромайдану.

            В кінці заходу люди похилого віку виконали українські  народні та сучасні пісні (“Одна калина”, “Пісня про рушник”, “Чорнобривці”, “Ой на горі два дубки” та інші.)

            Працівники територіального центру та відвідувачі відділення денного перебування були присутні на міському заході з нагоди відзначення Дня Соборності України “Благословенна будь, Соборна Україно!”, який відбувся в Костянтинівській школі мистецтв.

           

День українського добровольця

 

         З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України у відділенні денного перебування 13.03.2017 року  було проведено тематичний захід, присвячений Дню українського добровольця.

            Працівник центральної міської публічної    бібліотеки ім. О.Кошового розповіла присутнім отримувачам соціальних послуг про історію створення Дня українського добровольця.

            Відвідувачі відділення згадали трагічні події які відбулися восени 2013 року, та  рішення про початок антитерористичної операції на сході України в березні 2014р.

            Люди похилого віку вшанували память про загиблих воїнів, які поклали  своє життя в боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність нашої батьківщини.

            В кінці заходу в виконанні відвідувачів відділення пролунали українські народні та сучасні пісні ( “Зелене жито”, “Червона калина”, “Пісня про рушник” та інші).

 

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів

 

            11.04.2017 до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів в відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Костянтинівки Донецької області відбувся тематичний захід “Це неможливо забути”.

            Працівник центральної міської дитячої бібліотеки ім.О.Кошового розповіла отримувачам соціальних послуг про історію створення концентраційних таборів  (від виправно — трудових  таборів до таборів смерті),

            Всі присутні були шоковані розповіддю про експерименти, які проводились над дорослими в'язнями, та особливо над дітьми (експерименти з гіпотерміей, маляріей,  експерименти з близнюками та інші).

            Люди похилого віку згадали своїх родичів та знайомих, які були в”язнями концтаборів за роки Другої світової війни та лише завдяки визволенню зберегли своє життя та змогли розповісти всім про ті жахіття, через які їм довелось пройти.

            Присутні на заході люди похилого віку та громадяни з обмеженими можливостями мають надію, що в майбутньому  ніколи не повторяться  ті жахливі події та на Донецькій землі наступить мир.

 

 

 

День звільнення Донбасу від німецьких загарбників

 

            З метою належного вшанування ветеранів війни та до Дня звільнення Донбасу від  нацистських загарбників у відділенні денного перебування 04.09.2017 року відбувся вечір-споминПеремога в серцях поколінь”.

            В ході проведення заходу працівники центральної міської публічної бібліотеки ім.Горького згадали тяжкі  часи окупації рідного міста та визволення від німецьких загарбників.

            Навіть в такі тяжкі роки війни не забували про мистецтво - вірші та пісні. В виконанні артистів художньої самодіяльності Українського товариства сліпих Г.Немченко та Є.Кулешової прозвучали пісні воєнних років.

             Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів.

            Ми завжди будемо вдячні захисникам нашої вітчизни за мужність, волю та жагу до перемоги в самій жорстокій війні двадцятого століття.

            04.09.2017 року відвідувачі відділення денного перебування приймали участь в покладанні квітів  до пам'ятника  воїнів визволителів до Дня звільнення міста від  німецьких  загарбників.

 

Міжнародний День людей похилого віку

            - 28-29.09.2017 року, напередодні свята, в приміщенні територіального центру проводилась виставка рукоділля відвідувачів відділення денного перебування та волонтера Федорової В.В. – «Осіннє мереживо».

            - 29.09.2017 року в актовому залі територіального центру для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування було проведено урочисті заходи.

            Після концерту для літніх людей (45 осіб) було організовано чаювання з солодощами.

            06.10.2017 – відвідувачі відділення денного перебування відвідали виставку картин міських художників «Пейзажі міста Костянтинівки», яка проходила в краєзнавчому музеї м.Костянтинівки.

 

 

День захисника України

 

            Напередодні Дня захисника України  у відділенні денного перебування   було проведено тематичний захід “Історичні особистості визвольного руху України”.

            Працівники центральної міської дитячої бібліотеки ім. О.Кошового розповіли присутнім про історію створення Запорізької Січі та видатних українських гетьманів — Байду Вишневецького, Богдана Хмельницького та інших.

             В ході проведення заходу відвідувачам відділення був продемонстрований документальний фільм “Запорозька Січ”, в якому було показано історичні місцевості  та   традиції українських казаків.

            11.10.2017р. отримувачі соціальних послуг прийняли участь у покладанні квітів до пам'ятника воїнів визволителів від фашистських загарбників. У  заході взяв участь ветеран війни Дудкін І.Я.

 

73 річниця визволення України від фашистських загарбників

 

         Напередодні 73 річниці визволення України від фашистських загарбників в актовому залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Костянтинівки для 30 отримувачів соціальної послуги соціальної адаптації  відбувся тематичний захід — вечір-спомин “Пам'ятаємо твій подвиг, солдат” з нагоди зазначеної дати.

            На заході був присутній ветеран війни —  Кіріченко В.М.

            Працівники центральної міської публічної бібліотеки ім. Горького в ході проведення заходу згадали про тяжкі сорокові роки минулого століття та пригадали ім'я героїв, які визволяли нашу батьківщину. За допомоги сучасної комп'ютерної техніки люди похилого віку побачили документальні кадри форсування Дніпра, фотографії невідомих фотографів. На цих фото можна побачити біль солдат, відвагу та впевненість у своїй праведній перемозі.

            Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів та мирних мешканців сіл та міст України.

            Нікого не залишили байдужими у виконанні артистів художньої самодіяльності Українського товариства сліпих Г.Немченко та Є.Кулешової пісні воєнних років.

            Попурі українських пісень “Козачка”, “Рідна земля”, “Не забудь” у виконанні працівників бібліотеки  підспівували всі присутні.

            Відвідувач відділення денного перебування Кіріченко В.М. розповів всім присутнім власний твір “Україна моя”, в якому  Володимир Миколайович відобразив    біль та смуток нашої батьківщини. Підтримали ініціативу інші отримувачі соціальної послуги — у виконанні Бледнової Т.Є. Та Степанової Р.В. Були виконані пісні та частівки  воєнних років.

            В кінці заходу прозвучала  пісня “День перемоги” і кожна людина  отримала надію на мир та спокій на нашій рідній землі.

 

 

День Гідності та Свободи

 

         26 жовтня 2017року отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування були присутні на відкритті виставки українського вишиття члена Української спілки митців Людмили Огнєвої  “З нами Бог і Україна!”

            Один із трьох розділів виставки був присвячений воїнам АТО. Після проведеної дослідницької роботи Людмили Родіонівни, люди похилого віку мали можливість ознайомитись з  українськими воїнами та фрагментами вишивки їхнього одягу. 

            20 листопада 2017року в відділенні денного перебування було  проведено тематичний захід “Історична довідка  “Події, що змінили життя України”. Працівник  центральної міської  бібліотеки ім. О.Кошового  розповіла всім присутнім  історію  подій, які розвивались в 2013 році.

            За допомоги сучасної комп'ютерної техніки люди похилого віку мали можливість побачити відвагу простих українців при відстоюванні європейських інтересів, відчути їх біль, страждання та надію на світле майбутнє України.

                                                              

Міжнародний день людей з інвалідністю

 

            - 28.11.2017 - 04.12.2017 напередодні свята, в приміщенні територіального центру відбулася виставка вишивки та художніх робіт прикладного мистецтва громадян з обмеженими можливостями, які обслуговуються структурними підрозділами територіального центру.

            - 04.12.2017р. в приміщенні територіального центру відбувся розважальний захід «Твори добро», саме під таким гаслом відбувся традиційний концерт, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю підготовлений художніми колективами міського палацу культури «Жовтень», на якому були представлені найкращі концертні номери.

            Почесним гостем і учасником заходу став міський поет Мілян М.Й., який в честь свята подарував територіальному центру збірку своїх нових віршів.

            Багато теплих слів прозвучало в цей день на адресу людей з інвалідністю з побажанням міцного здоровя та довголіття.

 

 

Наша адреса: 85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Громова, буд. 14

Приймальня: (06272) 6-23-30. Факс: (06272) 6-23-30. «Гаряча лінія»: 6-12-59, 6-23-29. Телефон «Довіри»: 2-84-76.

Порядок роботи: з 8-00 до 17-00. Перерва з 12-00 до 12-48. Вихідні дні: субота, неділя. Громадська приймальня працює без перерви.

Проїзд автобусами: «Б», №1, №2, №9, «5-А», №51, «Дачи-Строитель» до зупинки «Нулевой». 

Copyright MyCorp © 2021. Сайт управляється системою uCoz