Понеділок, 19.04.2021, 08:45
Увага!!!
Увага!
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Контакти
Емоційна підтримка
Головне меню
ВАЖЛИВО для ЧАЕС
ДОПОМОГА
УВАГА
Новини
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Інструкція
Відвідувачі
АТО
 Забезпечення санаторно-курортними путівками

Забезпечення санаторно-курортними путівками

 

      Згідно  з  постановою Кабінету  Міністрів  України  від 22.02.2006  № 187 "Про  затвердження  Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних  у  містах (у  разі  їх  утворення  (крім м. Києва) рад" (далі Порядок)    на  санаторно-курортне  лікування

мають  право:
 

- особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники бойових дій - щорічно;

 

- учасники війни, особи на яких поширюється чинність закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" – один раз на два роки;


- особи з інвалідністю загального захворювання та особи з інвалідністю з дитинства – в порядку черговості в міру надходження путівок.

 

 Для одержання путівки необхідно надати такі документи:


- заява ,

 

- медична довідка закладу охорони здоров'я  за форма №070/о ,

 

- паспорт;


- пенсійне посвідчення;


- довідка МСЕК (при наявності групи інвалідності);


- посвідчення пільговика;


- трудова книжка (при необхідності).

 

Особи, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення АТО, повинні за місцем фактичного проживання перебувати на обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, ... виконавчих органах міських рад для санаторно-курортного лікування.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях,  санаторно-курортним лікуванням. .

 

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення АТО, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО.

 

 

 

 

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:

 

- заяву ,

 

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о  ,

 

- копію посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни,

 

- копію військового квитка (за наявності),

 

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань АТО в районах її проведення.

 

            Дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому  постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 № 446.

Постановою КМУ від 17.06.2004 №785 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, зокрема:

- особам з інвалідністю внаслідок війни;

- особам з інвалідністю, зазначеним в абзаці 3 частини 1 статті 6 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань».  

            Підставою для виплати грошової компенсації є такі документи:

заява про виплату грошової компенсації ;

- посвідчення особи,  що підтверджує її належність до категорії громадян, зазначених у   пункті 2 цього Порядку.

Грошова компенсація за невикористану санаторно-курортну путівку виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни та особам з інвалідністю, зазначеним в абзаці 3 ч. 1 ст. 6 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань", за місцем їх обліку 1 раз на 2 роки з дня звернення із з заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом  2 років не одержували безоплатних санаторно - курортних путівок.

 

               Грошова компенсація за невикористану санаторно-курортну путівку особам з інвалідністю внаслідок війни нараховується і виплачується в таких розмірах: І і ІІ групи – 100 відсотків, ІІІ групи – 75 відсотків розміру середньої вартості санаторно – курортної путівки, яка обчислюється з розрахунку 35 відсотків розміру  одного прожиткового  мінімуму,  щороку встановленого  законом  на   1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

 

Для осіб з інвалідністю внаслідок війни у 2021 році у розмірах:

                                                             І і ІІ групи – 619 грн.,

                                                             ІІІ групи – 464 грн.

 

Постановою КМУ від 07.02.2007 р. № 150 затверджено Порядок виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування. .

На компенсацію замість санаторно-курортної путівки мають право особи з інвалідністю, які перебували на обліку для отримання санаторно-курортної путівки в управлінні соціального захисту населення та на протязі трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу.

 

Підставою для виплати грошової компенсації за путівку та за самостійне лікування є такі документи:

заява особи з інвалідністю про виплату грошової компенсації ;

медична довідка за формою 070/о  щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням;

документ про сплату повної вартості санаторно-курортної путівки строком санаторно-курортного лікування не менш як 18 днів, що засвідчує проходження особою з інвалідністю санаторно-курортного лікування (тільки для виплати грошової компенсації за самостійне лікування);

посвідчення особи з інвалідністю, що підтверджує її належність до категорії громадян, зазначених у пункті 2 цього Порядку.

 

               Особам з інвалідністю виплата грошової компенсації за путівку та самостійне лікування проводиться  управлінням соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для забезпечення санаторно – курортним лікуванням.
Грошова компенсація за путівку та самостійне лікування нараховується і виплачується у розмірах: особам з інвалідністю І і ІІ групи – 75 відсотків, ІІІ групи – 50 відсотків розміру середньої вартості санаторно – курортної путівки, яка
обчислюється з розрахунку 35 відсотків розміру  одного  прожиткового  мінімуму,  щороку встановленого  законом  на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

Для осіб з інвалідністю у 2021 році у розмірах:

                                                             І і ІІ групи – 464 грн.,

                                                             ІІІ групи – 310 грн.

 

               Увага! Після отримання компенсації особи з інвалідністю знімаються з черги на отримання санаторно-курортної путівки.

 

   Обов'язковою умовою для одержання компенсації є звернення осіб з інвалідністю з заявою до управління про виплату такої компенсації. Отже, всі особи з інвалідністю, які перебували в черзі на отримання путівок до 31 грудня 2017 року включно і за цей період не одержували безкоштовних  путівок, мають  право  в  2021 році звернутись до управління для  одержання компенсації за період 2018-2020 рр. 

 

               Телефон для довідок: (050) 5862449; (099) 2803610.
 

 

Наша адреса: 85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Громова, буд. 14

Приймальня: (06272) 6-23-30. Факс: (06272) 6-23-30. «Гаряча лінія»: 6-12-59, 6-23-29. Телефон «Довіри»: 2-84-76.

Порядок роботи: з 8-00 до 17-00. Перерва з 12-00 до 12-48. Вихідні дні: субота, неділя. Громадська приймальня працює без перерви.

Проїзд автобусами: «Б», №1, №2, №9, «5-А», №51, «Дачи-Строитель» до зупинки «Нулевой». 

Copyright MyCorp © 2021. Сайт управляється системою uCoz