Вівторок, 19.03.2024, 04:48
УВАГА!
УВАГА!
Повідомлення
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
е-послуга
Емоційна підтримка
Головне меню
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 ПОЛОЖЕННЯ

Затверджено на засіданні Правління ВБО «Асоціація благодійників України» 5 жовтня 2012 р.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про Національний конкурс «Благодійна Україна»

 

  1. Мета і завдання

 

  1. Метою Національного конкурсу «Благодійна Україна» (далі – Конкурс) є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу.

 

  1. Завданнями Конкурсу є:

 

  • популяризація благодійництва і його різноманітних форм як прикладу ефективної роботи з громадою і дієвого шляху вирішення нагальних суспільних проблем;

 

  • відзначення кращих благодійників і благодійних проектів та акцій, реалізованих в Україні протягом поточного року;

 

  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності, популяризація та заохочення до благодійності;

 

 

  1. Засновник Конкурсу

 

  1. Засновником Конкурсу є Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» (далі – Засновник).

 

 

  1. Термін і місце проведення Конкурсу

 

  1. Конкурс проходить щорічно в період з 1 квітня поточного року по березня лютого наступного року.

 

  1. Церемонія нагородження переможців Конкурсу проводиться в м. Києві у березні наступного року.

 

 

  1. Учасники Конкурсу

 

  1. У Конкурсі беруть участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня поточного року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні.
 

 

  1. Конкурсні заявки для участі у Конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

 

  1. У Конкурсі не можуть брати участь благодійні проекти (ініціативи), подані органами державної влади, місцевого самоврядування та політичними партіями, а також фізичні особи, які:

 

а) є посадовцями (тобто працюють на постійній основі ) органів державного управління, місцевого самоврядування та політичних партій;

 

б) зареєстровані в якості кандидатів у депутати Верховної Ради України, місцевих рад, а також обираються на посаду міських або селищних голів.

 

  1. Прийом конкурсних заявок здійснює Оргкомітет конкурсу, який їх реєструє та передає для оцінювання до Конкурсної комісії.

 

  1. Для участі у Конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму конкурсної заявки розробляє та затверджує Оргкомітет конкурсу. Форму конкурсної заявки можна отримати на веб-сайті Засновника Конкурсу www.vboabu.org.ua, офіційному сайті Конкурсу www.blagoukraine.org, або за запитом на адресу konkurs.blago@gmail.com. Конкурсну заявку можна також заповнити в режимі онлайн з офіційного сайту конкурсу www.blagoukraine.org.

 

  1. Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com. До цієї заявки на участь у Конкурсі доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації. Термін подання заявок визначається Оргкомітетом Конкурсу та оприлюднюється на спеціальному веб-сайті Конкурсу www.blagoukraine.org та на веб-сайті Засновника Конкурсу www.vboabu.org.ua не пізніше 30 червня поточного року.

 

  1. Заявки, які подано після закінчення встановленого терміну, не розглядаються.

 

 

  1. Конкурсні номінації

 

  1. Порядок визначення переможців Конкурсу встановлюється пунктом 9.2. розділу 9 цього Положення.

 

  1. Основні критерії визначення переможців Конкурсу:

 

  • вирішення конкретної суспільної проблеми;

 

  • кількість осіб, які отримали допомогу;

 

  • якісні (принципові) зміни, які відбулися внаслідок надання допомоги;

 

  • довготривалість результатів, отриманих внаслідок надання благодійної допомоги;

 

  • інноваційність.
 

 

За потреби Оргкомітет Конкурсу встановлює додаткові критерії оцінювання заявлених у поточному році на Конкурс благодійних проектів (ініціатив) та оприлюднює їх на спеціальному веб-сайті Конкурсу www.blagoukraine.org та на веб-сайті Засновника Конкурсу www.vboabu.org.ua не пізніше 30 червня поточного року.

 

  1. Конкурс передбачає визначення переможців:

 

  • номінаціях:

 

  1. Благодійник: компанія – великий бізнес – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки великого бізнесу згідно чинного законодавства України.

 

  1. Благодійник: компанія – середній бізнес – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки середнього бізнесу згідно чинного законодавства України.

 

  1. Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець) – у

 

номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб – підприємців та суб’єктів підприємництва, що мають ознаки малого бізнесу згідно чинного законодавства України (а також зареєстровані у визначеному порядку фізичні особи – підприємці).

 

  1. Благодійник: фізична особа – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб – громадян України, осіб без громадянства, громадян інших країн, які надавали фінансові та нефінансові пожертви за власний рахунок на території України.

 

  1. Благодійник:  загальноукраїнський  (в  тому  числі  міжнародний)

 

благодійний фонд (організація) – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності загальноукраїнських або міжнародних благодійних фондів (організацій), що працюють на загальнонаціональному рівні.

 

  1. Благодійник:  регіональний  благодійний  фонд  (організація)  –  у

 

номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності зареєстрованих благодійних фондів (організацій) регіонального рівня.

 

  1. Благодійник – неурядова організація – у номінації розглядаються конкурсні заявки щодо благодійної діяльності громадських організацій (крім дитячих та молодіжних), галузевих об’єднань підприємств, інших об’єднань громадян, зареєстрованих згідно чинного законодавства, та неформалізованих спільнот громадян.

 

  1. Благодійник:  дитяча або молодіжна організація (спільнота)  –  у

 

номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та/або суспільно важливих ініціатив формалізованих або неформальних дитячих та молодіжних організацій (спільнот).

 

  1. Народний благодійник – переможець визначається згідно з відповідним Положенням про номінацію «Народний благодійник», яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

  1. Благодійна акція (проект, програма) року – у номінації розглядаються заявки щодо акцій, проектів і програм, проведених протягом року і спрямованих
 

 

на підтримку окремих груп суспільства, які передбачають збір та цільове використання благодійних коштів.

 

У спеціальних номінаціях:

 

  1. Ефективне використання благодійної допомоги – у номінації розглядаються заявки щодо відзначення тих реципієнтів, які найбільш раціонально, ефективно, публічно використовують залучені ресурси для реалізації благодійних програм. Переможець у цій номінації визначається Конкурсною комісією згідно відповідного Положення про спеціальну номінацію «Ефективне використання благодійної допомоги, яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

  1. Благодійність у медіа – переможець визначається Медіа-радою згідно відповідного Положення про спеціальну номінацію «Благодійність у медіа», яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

  1. Інновації в благодійності – у номінації розглядаються заявки щодо відзначення благодійних фондів (організацій), які при пошуку та використанні ресурсів використовують оригінальні інноваційні інструменти та механізми.

 

  1. Благодійник – допомога з-за кордону – переможець визначається згідно

 

  • відповідним Положенням про номінацію «Благодійник – допомога з-за кордону», яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

Спеціальні відзнаки Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» «Кращий благодійник» у визначених сферах: медицина, культура, освіта, соціальна робота, допомога захисникам України.

 

  1. Переможці Конкурсу визначаються в окремих номінаціях колегіальним рішення Конкурсної комісії, за винятком номінацій «Народний благодійник» і «Благодійність у медіа», переможці яких визначаються згідно відповідного Положення, яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

  1. Наглядова рада Конкурсу, партнери Конкурсу за узгодженням із Оргкомітетом можуть самостійно нагороджувати учасників, організаторів, волонтерів, меценатів Конкурсу спеціальними нагородами, призами або цінними подарунками.

 

  1. Оголошення результатів, відзначення переможців Конкурсу

 

  1. Оголошення результатів Конкурсу відбувається під час урочистої церемонії нагородження переможців Конкурсу, яка щорічно відбувається в Києві у березні наступного року.

 

  1. Результати Конкурсу розміщуються на веб-сайті Засновника Конкурсу www.vboabu.org.ua та на офіційному веб-сайті Конкурсу www.blagoukraine.org.

 

  1. Переможці Конкурсу нагороджуються спеціальними відзнаками Засновника Конкурсу та іншими призами, встановленими партнерами Конкурсу.

 

 

  1. Організація Конкурсу

 

  1. Щорічно в процесі підготовки та проведення Конкурсу на підставі взаємних домовленостей визначаються співорганізатори Конкурсу, організаційні,
 

 

фінансові, інформаційні партнери, принципи співпраці між якими і Засновником фіксуються відповідними двосторонніми угодами.

 

  1. Щорічно Засновник формує Організаційний комітет Конкурсу (далі – Оргкомітет), Конкурсну комісію, Наглядову та Медіа-раду конкурсу.

 

  1. Підготовку та проведення Конкурсу забезпечують:

 

  • Оргкомітет Конкурсу, який є постійно діючим робочим органом Конкурсу для виконання організаційної, виконавчої, координаційної, комунікаційної та звітної функцій.

 

  • Наглядова рада Конкурсу, яка здійснює нагляд за проведенням Конкурсу, погоджує стратегічні рішення щодо проведення та розвитку Конкурсу, виконує презентаційні функції, сприяє залученню ресурсів для виконання завдань Конкурсу.

 

  • Конкурсна комісія, яка щорічно формується для організації визначення кращих благодійних проектів, поданих на оцінювання.

 

  • Мадіа-рада Конкурсу, яка сприяє популяризації теми благодійності в Україні у засобах масової інформації.

 

 

  1. Організаційний комітет Конкурсу

 

  1. Загальні положення

 

  1. Оргкомітет є постійнодіючим органом Конкурсу і утворюється Засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» у складі Голови, секретаря та членів Оргкомітету.

 

  1. Оргкомітет забезпечує відкритість і прозорість організаційних дій із підготовки та проведення Конкурсу. Після завершення цьогорічного Конкурсу Оргкомітет проводить публічне звітування щодо організації Конкурсу, його результатів і досягнень.

 

  1. У своїй діяльності Оргкомітет керується Положенням про Національний конкурс «Благодійна Україна» та чинним законодавством України.

 

  1. Члени Оргкомітету виконують свої обов’язки на громадських засадах.

 

  1. Засідання Оргкомітету проводяться за необхідності, але не рідше, ніж один раз на 2 місяці. Засідання організовує і проводить Голова Оргкомітету. Засідання є правомочними, якщо у них бере участь більшість членів Оргкомітету.

 

  1. Рішення Оргкомітету приймаються простою більшістю голосів членів Оргкомітету, які беруть участь у засіданні. Голосування проводяться у відкритий або таємний спосіб.

 

  1. З переважної більшості винесених на розгляд питань голосування проводяться у відкритий спосіб. Таємний спосіб голосування з окремих питань встановлюється у випадку, якщо його застосування підтримали 2/3 членів Оргкомітету, що беруть участь у засіданні, та за вимогою представника Засновника або Голови Оргкомітету.
 

 

 

  1. Оргкомітет постійно інформує про свою діяльність Наглядову раду Конкурсу.

 

  1. Новий склад Оргкомітету формується Засновником Конкурсу не пізніше, ніж через два місяці після публічного затвердження річного звіту попереднім складом Оргкомітету Конкурсу.

 

 

  1. Повноваження Оргкомітету

 

  1. Оргкомітет Конкурсу:

 

  • розробляє робочий план підготовки та проведення Конкурсу;

 

  • проводить організаційну роботу з підготовки Конкурсу;

 

  • затверджує форму Конкурсної заявки учасника Конкурсу;

 

  • затверджує Положення про номінацію «Народний благодійник»;

 

  • затверджує Положення про спеціальні номінації Конкурсу;

 

  • забезпечує необхідні умови для роботи Конкурсної комісії;

 

  • розробляє комунікаційну стратегію Конкурсу;

 

  • готує необхідну документацію для проведення Конкурсу;

 

  • залучає необхідні ресурси для організації та проведення Конкурсу;

 

  • організовує церемонію нагородження переможців Конкурсу.

 

8.2.2. Оргкомітет Конкурсу не має права втручатись у роботу Конкурсної комісії, однак його члени можуть бути присутніми в якості спостерігачів під час проведення засідань Конкурсної комісії.

 

8.3. Повноваження Голови Оргкомітету

 

8.3.1.Голова Оргкомітету:

 

  • призначається рішенням Засновника конкурсу;

 

  • здійснює загальну координацію роботи Оргкомітету;

 

  • координує співпрацю між Оргкомітетом, Наглядовою радою та Медіа-радою Конкурсу;

 

  • за погодженням із членами Оргкомітету проводить переговори у справі організації Конкурсу і виносить відповідні рішення на затвердження Оргкомітету;

 

  • виконує адміністративні та контрольні функції для забезпечення виконання рішень Оргкомітету та Наглядової ради Конкурсу.

 

 

  1. Конкурсна комісія

 

  1. Загальні положення

 

9.1.1. Завданням Конкурсної комісії (далі – Комісія) є відзначення кращих благодійників, благодійних проектів, благодійних ініціатив, що подані на оцінювання, представників суспільних інституцій, що сприяють розвитку

 
 
 

благодійності в Україні. Конкурсна комісія працює як незалежна від Оргкомітету, Наглядової ради та Засновника Конкурсу структура в рамках своїх робочих завдань, прав та обов’язків. Координацію роботи Конкурсної комісії здійснює Голова Конкурсної комісії, який входить до складу Організаційного комітету і призначається Засновником Конкурсу.

 

  1. Кількісний та персональний склад Конкурсної комісії затверджується Засновником Конкурсу і погоджується Наглядовою радою Конкурсу.

 

  1. Конкурсна комісія за погодженням із Оргкомітетом Конкурсу має право залучати для оцінювання конкурсних заявок зовнішніх експертів, які володіють відповідною кваліфікацією та досвідом роботи у сфері благодійництва. При оцінюванні конкурсних заявок оцінка зовнішнього експерта є рівнозначною оцінці постійного члена Конкурсної комісії і повністю враховується при формуванні зведеної оцінки конкурсної заявки. Зовнішні експерти можуть запрошуватися для участі у засіданні Конкурсної комісії, але участі у голосуванні та затвердженні результатів оцінювання вони не беруть.

 

  1. Члени Конкурсної комісії за поданням Голови конкурсної комісії можуть обрати Секретаря Конкурсної комісії, на якого покладаються функції безпосереднього координатора організаційної діяльності Конкурсної комісії.

 

  1. Конкурсна комісія забезпечує відкритість і прозорість оцінювання поданих заявок. Після завершення конкурсу Конкурсна комісія публічно звітує про хід та результати оцінювання заявок.

 

  1. Члени Конкурсної комісії можуть бути виключені зі складу Конкурсної комісії за рішенням Засновника Конкурсу:

 

  • за власним бажанням;

 

  • у разі систематичного невиконання своїх обов’язків згідно засад цього Положення.

 

9.1.7. Члени Конкурсної комісії мають право:

 

  • добровільно входити та виходити зі складу Конкурсної комісії;

 

  • вільно висловлювати свої погляди щодо Конкурсу загалом, якості заявок, їх відповідності умовам Конкурсу, конфлікту інтересів та інших важливих питань, що стосуються учасників Конкурсу, організаторів та партнерів конкурсу, якщо не існує обумовлених обмежень щодо конфіденційності такої інформації;

 

  • надавати рекомендації та пропозиції щодо концепції, ходу та звітності Конкурсу.

 

9.1.8. Члени Конкурсної комісії зобов’язані:

 

-      під час перебування в складі Конкурсної комісії дотримуватися цього Положення та інших документів, які регламентують проведення Конкурсу;

 

-      надати згоду на оприлюднення свого імені та персональних результатів оцінювання після офіційного оголошення результатів Конкурсу.

 

9.2. Організація роботи Конкурсної комісії

 

9.2.1. Функції Конкурсної комісії:

 

 

  • оцінювання зареєстрованих конкурсних заявок;

 

  • визначення кращих благодійників, благодійних проектів і ініціатив та подання кандидатур переможців для відзначення;

 

  • публічне звітування про хід та результати оцінювання заявок.

 

9.2.2. Процедура визначення переможців Конкурсу:

 

  • індивідуальне оцінювання заявок (присвоєння балів) членами Конкурсної комісії та залученими зовнішніми експертами згідно затвердженої Організаційним комітетом оцінювальної форми;

 

  • зведення результатів індивідуального оцінювання;

 

  • затвердження зведених результатів оцінювання (у випадку, якщо голоси розділяться порівну, відбувається додаткове голосування серед членів Конкурсної комісії. У випадку повторної рівності голосів – вирішальним є результат голосування Голови Конкурсної комісії).

 

  1. Рішення про переможців Конкурсу оформлюється окремим протоколом за підписом усіх присутніх членів Конкурсної комісії, які брали участь в оцінюванні, та оприлюднюється на сайті Конкурсу після церемонії нагородження (необхідний кворум для прийняття легітимного рішення – 75 відсотків від затвердженого персонального складу Конкурсної комісії).

 

  1. Порядок роботи Конкурсної комісії:

 

  • протягом 3 днів після завершення прийому заявок Оргкомітет забезпечує членів Конкурсної комісії та зовнішніх експертів пакетом документів для оцінювання заявок, до якого входять електронні копії зареєстрованих заявок і оцінювальні форми;

 

  • протягом тижня з дня отримання пакетів документів для оцінювання – кожним членом Конкурсної комісії та зовнішнім експертом здійснюються індивідуальне оцінювання заявок згідно затвердженої оцінювальної форми;

 

  • не пізніше, ніж через 15 днів після закінчення прийому заявок проводиться підсумкове засідання Конкурсної комісії з метою визначення переможців.

 

  1. Принципи роботи Конкурсної комісії

 

9.3.1. Запобігання конфлікту інтересів – члени Конкурсної комісії не мають права приймати рішення та голосувати щодо конкретної конкурсної заявки:

 

а) якщо член Конкурсної комісії є представником організації-номінанта;

 

б) якщо член Конкурсної комісії є представником організації-благоотримувача.

 

  1. Конфіденційність – члени Конкурсної комісії не розголошують будь-яку конфіденційну інформацію щодо Конкурсу, зокрема, щодо переможців до моменту офіційного оприлюднення інформації про результати Конкурсу.

 

  1. Персональна відповідальність – члени Конкурсної комісії несуть персональну відповідальність за свою роботу у складі Конкурсної комісії, свої експертні висновки та публічну інформацію, оприлюднену ними.
 

 

 

  1. Наглядова рада Конкурсу

 

  1. Загальні положення.

 

  1. Наглядова рада Національного конкурсу «Благодійна Україна» – орган, що презентує Конкурс, приймає стратегічні рішення з проведення Конкурсу, здійснює консультування та нагляд за роботою Організаційного комітету і Конкурсної комісії.

 

  1. Наглядова рада утворюється рішенням Засновника Конкурсу із числа фізичних осіб, які мають власний досвід благодійної діяльності та зацікавлення у розвитку благодійності в Україні.

 

  1. Кількісний та персональний склад Наглядової ради визначається Засновником Конкурсу.

 

  1. Члени Наглядової ради виконують свої обов’язки на громадських засадах.

 

10.2. Функції Наглядової ради

 

  1. До функцій Наглядової ради належить:

 

  • представництво інтересів Конкурсу в органах державної влади та місцевого самоврядування, ЗМІ, громадських та бізнесових колах тощо;

 

  • погодження стратегічних рішень щодо порядку та умов проведення Конкурсу;

 

  • погодження складу Конкурсної комісії;

 

  • надання сприяння Оргкомітету з питань залучення ресурсів та проведення Конкурсу;

 

  • контроль за наданням учасникам Конкурсу рівних можливостей участі;

 

10.3.Організація роботи Наглядової ради

 

  1. На першому засіданні Наглядова рада більшістю голосів обирає Голову Наглядової ради.

 

  1. Засідання Наглядової ради проводяться за необхідності, але не рідше одного разу на 6 місяців.

 

  1. Засідання Наглядової ради готує Оргкомітет конкурсу у тісній співпраці із Головою Наглядової ради. Засідання проводить Голова Наглядової ради.

 

  1. Засідання Наглядової ради є правомочними, якщо у його роботі беруть участь більшість членів Наглядової ради.

 

  1. Рішення Наглядової ради приймаються простою більшістю голосів присутніх членів Наглядової ради.

 

  1. Рішення Наглядової ради оформлюються протоколом за підписом Голови Наглядової ради. Рішення Наглядової ради зберігаються у секретаря Оргкомітету конкурсу.

 

  1. Члени Наглядової Ради мають право:

 

  • представляти інтереси Конкурсу;

 

  • брати участь у засіданнях Наглядової ради;
 

 

  • брати участь в усіх заходах Конкурсу;

 

  • брати в якості спостерігачів участь у роботі Оргкомітету конкурсу та Конкурсної комісії;

 

  • відмовитися від участі у Наглядовій раді, направивши на адресу Голови Оргкомітету відповідну заяву.

 

10.3.8. Члени Наглядової ради мають такі обов’язки:

 

  • здійснювати моніторинг та оцінку діяльності Оргкомітету та Конкурсної комісії;

 

  • здійснювати контроль за використанням залучених ресурсів;

 

  • використовувати свій професійний досвід, знання та авторитет для розвитку і популяризації Конкурсу;

 

  • не розголошувати конфіденційну інформацію про учасників Конкурсу, отриману під час проведення Конкурсу.

 

 

11. Медіа-рада Конкурсу

 

  1. Загальні положення

 

  1. Завданням Медіа-ради є сприяння популяризації в ЗМІ теми благодійності в Україні, Конкурсу та визначення переможців у спеціальній номінації «Благодійність у медіа» у рамках загальних правил та концепції Конкурсу.

 

  1. Медіа-рада має власний робочий план, що погоджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

  1. Організація роботи Медіа-ради

 

  1. Кількісний та персональний склад Медіа-ради затверджуються Засновником Конкурсу.

 

  1. До складу Медіа-ради запрошуються авторитетні та впливові особистості, які мають авторитет у сфері ЗМІ.

 

  1. Голова Медіа-ради обирається із членів Медіа ради простою більшістю голосів. Голова Медіа-ради координує роботу Медіа-ради та несе повну відповідальність за виконання робочого плану.

 

  1. Члени Медіа-ради можуть бути виключені зі складу Медіа-ради за рішенням Засновника Конкурсу:

 

  • за власним бажанням на підставі заяви;

 

  • у разі невиконання своїх обов’язків згідно засад цього Положення.

 

  1. Засідання Медіа-ради проводяться за необхідності, але не рідше одного разу на 6 місяців. Засідання проводить Голова Медіа-ради. Засідання Медіа-ради є правомочними, якщо в їх роботі беруть участь більшість членів Медіа-ради.

 

  1. Рішення Медіа-ради оформлюються протоколом за підписом Голови Медіа-ради. Рішення Медіа-ради зберігаються у секретаря Оргкомітету.

 

  1. Основні функції Медіа-ради:
 

 

  • інформаційна підтримка Конкурсу;

 

  • представництво інтересів Конкурсу в ЗМІ;

 

  • консультування Оргкомітету з питань залучення медійних ресурсів для проведення Конкурсу;

 

  • визначення кращих благодійних ініціатив та проектів у сфері ЗМІ для оцінювання спеціальних номінацій.

 

11.2.8. Члени Медіа-ради мають право:

 

  • вільно висловлювати свої погляди щодо Конкурсу загалом, якості заявок, їх відповідності умовам Конкурсу, конфлікту інтересів та інших важливих питань, що стосуються учасників Конкурсу, організаторів та засновників, якщо не існує обмежень щодо конфіденційності інформації;

 

  • надавати рекомендації та пропозиції щодо концепції, проведення та звітності Конкурсу;

 

  • добровільно виходити з Медіа-ради на підставі поданої заяви.

 

11.2.9. Процедура визначення переможця у спеціальній номінації «Благодійність у медіа» регулюється Положенням про спеціальну номінацію, яка затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

 

 

  1. Проведення регіонального конкурсу «Благодійна Україна»

 

  1. Проведення регіонального конкурсу «Благодійна Україна» може відбуватися за однією із двох організаційних схем:

 

а) Асоціація благодійників України, як Засновник конкурсу, самостійно організовує проведення регіонального конкурсу за логістичною схемою, яка визначена Положенням про конкурс «Благодійна Україна», формуючи, відповідно, Регіональний оргкомітет конкурсу, Регіональну конкурсну комісію, наглядову та медіа-ради конкурсу.

 

б) Асоціація укладає угоду про проведення конкурсу із регіональним партнером, делегуючи йому обумовлені угодою повноваження щодо проведення регіонального конкурсу. Схема проведення регіонального конкурсу в такому випадку повністю корелюється із засадами, покладеними в основу чинного Положення про проведення конкурсу «Благодійна Україна».

 

12.2. Вибір діючої схеми проведення регіонального конкурсу відбувається щорічно і визначається конкретними об’єктивними обставинами, які складаються в обумовленому регіоні щодо розвитку та підтримки благодійності та ступеня суспільної активності регіональних благодійних організацій.

 

 

Наша адреса: 85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Громова, буд. 14

Приймальня: (06272) 6-23-30. Факс: (06272) 6-23-30. «Гаряча лінія»: 6-12-59, 6-23-29. Телефон «Довіри»: 2-84-76.

Порядок роботи: з 8-00 до 17-00. Перерва з 12-00 до 12-48. Вихідні дні: субота, неділя. Громадська приймальня працює без перерви.

Проїзд автобусами: «Б», №1, №2, №9, «5-А», №51, «Дачи-Строитель» до зупинки «Нулевой». 

Copyright MyCorp © 2024. Сайт управляється системою uCoz