Четвер, 04.03.2021, 16:39
Увага!!!
Увага!
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Контакти
Емоційна підтримка
Головне меню
ВАЖЛИВО для ЧАЕС
ДОПОМОГА
УВАГА
Новини
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інструкція
Відвідувачі
АТО
 Пільги на житлово – комунальні послуги у грошовій формі

Пільги на житлово – комунальні послуги у грошовій формі

 

З  01.10.2019 набрав чинність Порядок надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі» (далі – постанова).

Пунктом 3 постанови уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі, визначено  акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”

Відповідно до Порядку з 1 жовтня 2019 року пільги на оплату житлово – комунальних послуг будуть виплачуватись у грошовій формі. Передбачено, що виплата суми пільги у грошовій безготівковій формі буде здійснюватись шляхом  перерахування коштів за схемою:

                                                                          

управління-Мінсоцполітики-уповноваженийбанк-об’єднання,виконавці комунальних послуг                                                              

 

Пункт 12 Порядку:

Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

Пільговик може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги (витрати) шляхом  подання відповідної заяви управлінню.

АТ “Ощадбанк” інформує протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика). У смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг та перелік послуг, за якими від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг АТ “Ощадбанк” не отримані реєстри нарахованих сум платежів пільговикам.

 

Виплата пільг у грошовій готівковій формі буде здійснюватись шляхом  перерахування коштів за схемою:

 

управління - уповноважений банк або виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» -  пільговик

                                 

    

Пунктом 19 Порядку передбачено, що пільговик зобов’язаний повідомляти управлінню про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення повертається пільговиком до державного бюджету.

У разі відмови пільговика добровільно повернути суму надміру перерахованої (виплаченої) пільги питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

         Крім того, відповідно до абзацу 3 п. 7 пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

Також, в абзаці 6 п. 7 зазначено, що  у разі отримання від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на теперішній час – 340 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону  здійснюється у грошовій безготівковій формі.

 

Виходячи з вищевикладеного, пільговикам необхідно у найближчий час, але не пізніше 15.10.2019 визначитись з формою отримання пільг на житлово – комунальні послуги: грошова безготівкова форма або грошова готівкова форма.  

У разі обрання грошової готівкової форми отримання пільг на житлово – комунальні послуги, надати до 15.10.2019  управлінню відповідну заяву (абзац 2 п.7 Порядку), бланк якої можна отримати в управлінні, реквізити уповноваженого банку або указати відділення  АТ «Укрпошта».

Разом з наданням заяви  при  собі  мати оригінал паспорту, ідентифікаційного коду, пільгове посвідчення та документи членів родини, які мають право на пільги, для одночасної перевірки даних у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.     

У разі обрання пільговиком грошової безготівкової форми, пільга буде нарахована автоматично без звернення пільговика.

 

         За всіма питаннями Ви можете звернутись до управління (вул. Громова, 14), каб. 204 (1 стіл) або за телефоном 6-23-27

Наша адреса: 85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Громова, буд. 14

Приймальня: (06272) 6-23-30. Факс: (06272) 6-23-30. «Гаряча лінія»: 6-12-59, 6-23-29. Телефон «Довіри»: 2-84-76.

Порядок роботи: з 8-00 до 17-00. Перерва з 12-00 до 12-48. Вихідні дні: субота, неділя. Громадська приймальня працює без перерви.

Проїзд автобусами: «Б», №1, №2, №9, «5-А», №51, «Дачи-Строитель» до зупинки «Нулевой». 

Copyright MyCorp © 2021. Сайт управляється системою uCoz